Inglise kõnekeele blokeeringute avamine

180,00 

Inglise kõnekeele blokeeringute avamine inimesele, kes soovib ja/või kel on vajadus suhelda inglise keeles, kuid vaatamata omandatud teadmistele on suhtlemine võimatu või psühholoogiliselt väga keeruline.

 

Kategooria:

Kirjeldus

Tihtipeale on inimesel olemas vajalikud oskused selleks, et suhelda inglise keeles – nii sõnavara kui ka grammatika osas, kuid suhtlema hakates ei tule sõnad välja ja võib ka tekkida nö blackout, kus enam ei mäleta ka seda, millest jutt oli. Võivad aktiveeruda erinevad toimetulekumehhanismid – tardumine – inimene ei suuda midagi teha, põgenemine – inimene eraldub või hoidub situatsioonist, kus ta on sunnitud rääkima inglise keeles või võitlemine – inimene võib muutuda ründavaks või eemaletõukavaks ebamugavuse tulemusel.
Taolised reaktsioonid annavad märku blokeeringutest, mis on alateadlikud ja mis takistavad nii inglise keeles kõnelemist kui ka tegelikult mõjutavad igapäevaseid tegevusi, mis tihtipeale võivad jääda varjatuks.
Lähenedes mõistusele läbi alateadvuse, on võimalik blokeeringud kaardistada ning vabastada. Inglise keele kõnekeel toob suurepäraselt ja väga kiiresti esile murekoha algpõhjuse, millele keskenduda.
Inglise kõnekeele blokeeringute avamine on kombinatsioon keeleõppest ja terapeutilistest meetoditest, kus keeleõpetaja kogemusega terapeut Meeli Laane toetab läbi erinevate praktikate kõnekeele blokeeringute avamist.
Protsess mõjub vabastavalt lisaks kõnekeelele ka inimese muudele eluvaldkondadele, mida tavapäraselt blokeering puudutab.
Kohtumiste kestvus on individuaalne. Võib piisata 1h kohtumisest, et blokeering avada ja võib minna pikemalt. Tegemist on terapeutilise protsessiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Inglise kõnekeele blokeeringute avamine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian