Suhtekaar

Suhtekaar, lõpust alguseni, ehk alustame tagasivaatega varasematele suhetele – milline on olnud areng suhetes, mida tasub kingitusena kaasa võtta ja millised suhtemustrid jäävad selja taha ennem uute suhtemustrite loomist.

“Suhtekaar” on praktiline ja kogemuslik enesearengu keskne nädalavahetus vallalistele, mille fookuses on suhted. 
Suhted, mis on füüsiliselt lõppenud kuid emotsionaalselt veel kriibivad ja ettevalmistus uue suhte loomiseks. Alustame lõpetamisega ja liigume alustamise suunas. 

Looduse keskel on praktika kombineeritud mängulisusega ja sügavamate rännakutega, kaasates nii mõistust, alateadvust kui ka kehataju praktikaid. 

Nädalavahetus endale ja oma suhetele.  

Anna märku, kui selline nädalavahetus on just Sulle loodud ja soovid lisainfot! Eelregistreerumine ei kohusta osalemist!


Sihtgrupp: vallaline täiskasvanu

Eesmärk: ennast ja tulevast partnerit toetavate suhtemustrite loomine, teadlik suhte alustamine ja kommunikatsioonioskuste omandamine, mis on eluterve suhte aluseks

Tegevused:

  • suhte arengu kaardistamine
  • toetavate mustrite kaasa võtmine uude suhtesse / kõikidesse inimsuhetesse
  • mittetoetavate suhtemustrite kaardistamine ja nende selja taha jätmine
  • kehamällu talletunud traumakogemuste vabastamine
  • suhtevisiooni loomine
  • toetava suhte loomise ettevalmistus
  • ausa ja eheda kommunikatsioonioskuse lihvimine kogu nädalavahetuse vältel

Jah! Soovin seda kogeda! Saada mulle lisainfot!

Registreeru siin:


Läbiviija Meeli Laane

on akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut, lahkuminekuga toimetuleku nõustaja, PREP-paarisuhtekoolituse koolitaja ja Imago suhteteooria praktik. Meeli on täiendanud ennast loovteraapia, konstellatsioonide, lepituse, trauma ning perenõustamise valdkonnas. Meeli kombineerib oma töös teaduspõhised lähenemisviisid alateadvusele suunatud meetoditega.


You Might Also Like

en_USEnglish