Kui Sul on raske – eneseabivahend suhtekonfliktide lahendamiseks eneses

39,00 

Töövihik suhtekonfliktide iseseisvaks lahendamiseks enese sees. Töövihikut on võimalik vaadata nii suhte osas laiemalt kui ka kitsendatult korduvatele konfliktsituatsioonidele, mis lahendust ei ole saanud.

Kirjeldus

Inimsuhted võivad olla mõnikord keerulised ja olukorrad, mis teekonnal ette tulevad või mis on selja taha jäänud. Mõnikord jääb suhetest sisse segadus, võibolla ka viha või hirm või arusaamatus.

Enda tunnete ja mõtete lahti mõtestamiseks ja toimunu selja taha jätmiseks olen loonud Sulle toetava töövihiku.

Töövihik on loodud osaliselt justkui dialoogi vormis sellesama inimesega, kellega suhtlus Sulle muret või emotsiooni esile toob. Teine pool sisaldab iseendale otsa vaatamist, kus pead dialoogi justkui iseendaga, vaadates end kõrvalt.

Töövihiku, kui eneseabivahendi mõte, on Sind toetada parimal võimalikul viisil, et saad kergusega kogeda inimsuhteid ja avatud olla uutele toetavatele kogemustele ja seda kõike nii, et möödunu jääb minevikku.

Töövihiku on koostanud psühhoterapeut ja suhtenõustaja Meeli Laane, kombineerides suhtepsühholoogia meetodeid, Sinu toetamiseks.

Töövihik koosneb 12 lk.
Töövihik on .pdf formaadis.
Töövihik on e-postile saadetavalt lingilt allalaetav 2x.

Tagasiside:
“Töövihik oli väga kasulik ja hea. Mulle tundus vâga hea ja oluline just see et sain enne teise inimesega rääkimist seda täita- sain sel viisil enda jaoks suhtest ja selles toimuvast palju selgema pildi. Aitäh veelkord!” Eeva-Liisa Vahtra

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kui Sul on raske – eneseabivahend suhtekonfliktide lahendamiseks eneses”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian