Tasuta veebipõhine keelegrupp – esimene samm keeleblokeeringu avamiseks

0,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Täitsa uudne lähenemine!

Teeme esimesed sammud inglise kõnekeele suunas eesti keeles?!

Mhmhmh.

Kõnekeelt takistavad blokeeringuid saab ja ka tuleb just emakeeles lahendada ennem inglise keeles rääkimise juurde liikumist.

Kuidas algust teha?

Tule täitsa tasuta veebipõhisesse keelegruppi, kus saad rääkida eesti keeles ja kui mõni sõna või lause tahab inglise keeles tulla, saad vabalt ka inglise keeles rääkida.

Veebipõhine grupp on üles ehitatud süsteemsete sammude baasil, mis on suunatud vestlusele ja omab ka toetavat psühholoogilist mõju. Soovi korral võid kasvõi terve tund aega rääkida eesti keeles ja sellest on ikkagi kasu Sulle!

Millist kasu saad?

Õpid rohkem tundma enda inglise kõnekeele blokeeringuid ja kui aus olla, olen näinud ka osalejaid, kes ka sellise lihtsa praktika ja turvalise ruumi juures hakkavadki rääkima ja rohkemat polegi vaja. Kindlasti on ka osalejaid, kes vajavad indivuaalset lähenemist blokeeringute avamiseks ja vabastamiseks.

Minu ülesanne ja eesmärk on toetada kõnekeele blokeeringute avamist ja vabastamist. Tasuta veebigrupp on selleks hea esimene samm. Sealt edasi saad teadlikumalt edasi liikuda individuaalsele kohtumisele või leiame hoopis uue ägeda võimaluse.

Registreeru tasuta inglise kõnekeele veebikohtumisele!

Esimene kohtumine on tasuta, kui soovid sama mudeli järgi veel kohtuda grupis, on ka see võimalus Sinu jaoks avatud. Järgnevate kohtumiste tasu on 35 eur/h.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tasuta veebipõhine keelegrupp – esimene samm keeleblokeeringu avamiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian