Seminar “Surm kui liitlane”

AVASTADES MEIE EKSISTENTSIAALSET JA TRANSPERSONAALSET EESMÄRKI

Tänu sotsiaalmajanduslikele ja mõnikord ka poliitilistele piirangutele, oleme matnud sügavale enda tõelise mina osad, oma tõelised unistused ja püüdlused. Humanistliku teooria kohaselt sünnime me vabana, loomulike eneseteostuse oskustega aga lapsepõlve kogemused, haridus ja ühiskond on röövinud meilt meie tõelise mina. Me avastame, kuidas oleme programmeeritud otsima turvalisust, kindlust ja stabiilsust, loovutades oma unistused argisele, praktilisele ja materiaalsele elule. Oleme unustanud selle, kuidas näha oma elu tegelikku eesmärki. Mis on elu tõeline tähendus. Me võime eitada oma unistusi, püüdlusi, oma tegelikku kirge ja tähendust. Selle tulemusena oleme välja arendanud reaktsiooni, mis on meditsiinilise sõnavara kohaselt depressioon, paanikahäired või piirialane isiksusehäire. Tegelikkuses võib see olla lihtne identideedi kriis. Võibolla on paanikahäired lihtsalt reaktsioon lõhele meie tegeliku potentsiaali ja reaalsuse vahel, millist elu me elame. Meil võib olla ka välja kujunenud füsioloogiline tasakaalutus, mis avaldub läbi erinevate haiguste. Teine võimalus on reageerida lõhele psühhosomaatilisel viisil, mille ravimiseks ei ole tavapärane meditsiin leidnud ravimeid ning keskendutakse sümptomite eemaldamisele, ilma uurimata selle emotsionaalseid põhjuseid. On võimalik, et meie keha ei valeta mitte kunagi, meie keha räägib meiega kogu aeg. Kas me kuulame?

Seminaril “Surm kui liitlane” vaatleme eksistentsiaalsel tasandil oma kadunud osade sündi ja loome ühenduse oma tegeliku eesmärgiga siin elus, miks me eksisteerime. Loome ühenduse unustatud kirega. Transpersonaalsel tasandil loome uue ühenduse oma spirituaalse uskumuste süsteemiga ja kasutame seda ühiskonna ja inimkonna teenimiseks.

Rakendatavad meetodid:
juhendatud kujutlused, konstellatsioonid, draama, liikumine, šamanistlikud rännakud ja palju enam veel.Palun liituge meiega, kõrgema eesmärgi nimel.

Seminari läbiviijad on Professor Jure Biechonski ja Leinanõustaja Meeli Laane.

Leinanõustaja Meeli Laane
on transpersonaalne psühhoterapeut, kelle fookuseks on leinanõustamine, milles on ta täiendõppena harinud Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides. Leinateemat süvitsi uurima viis Meelit tema isiklik kogemus, mille tulemusena arendab ta välja oma meetodit, mis toetab leinaga toimetulekut tõhusaimal viisil, lähtudes transpersonaalse lähenemise põhimõtetetst. Meeli koolitab Eestis terapeute ja erialaspetsialiste leinast ning samuti tõstab avalikkuse teadlikkust leinast. Töötubasid ja esitlusi leinast on Meeli läbi viinud Euroopas ja Armeenias.  

Professor Jure Biechonski
nõustamispsühholoog, doktorant Canterbury Christ University, SACH International asutaja ja direktor, TEADLIK MINA kooli asutaja, Transpersonaalse Hüpno-Analüüsi asutaja ja looja.
Jure omab akadeemilist kraadi ajaloos, filosoofias, hariduses, Prantsuse kirjanduses ja psühholoogias. 
Jure viib läbi loenguid Sichuan University Chengdu, Hiinas, Tartu ülikoolis, Universidad Vasco De Qiroga, Morelia, Mehhikos. Ta on külalislektoriks erinevates meditsiinikolledžites ja ärikolledžites üle maailma.
Praeguseni viib Jure läbi regulaarselt kursuseid 8s erinevas riigis ja loenguid enam kui 69 riigis üle maailma. 
Jure toob kursustele kogu oma 35a jooksul kogutud praktika psühhoterapeudina ja oma 9-aastased õpingud hüpnoteraapia ja NLP edasijõudnute tasemest. 
Endise õpetaja ja näitlejana on tal 8 aastat akadeemilist haridust, pluss 3 aastat koolitust Humanistlikus nõustamises ja 2 aastat Pereteraapias. Ta on õppinud Psühhodraamat Berliinis, Kunsti- ja tantsuteraapiat Itaalias. Peale rahvusvahelist kogemust üksikisikute ja ettevõtetega töötamisel, kolis Jure Ühendkuningriiki, et omandada kõrgemat akadeemilist kvalifikatsiooni. 
Psühhoterapeudina rakendab Jure hüpnoteraapiat, kui töövahendit, kiirendamaks terapeutilisi protsesse, saades ligipääsu alateadvusele. 
Jure on õppinud 3 aastat U.K. College of Hypnotherapy & Counselling ja on lõpetanud The Atkinson Ball College of Hypnotherapy & hypnohealing. Tema kvalifikatsioon ja laiaulatuslikud uuringud on andnud talle laiaualtuslikud tehnikad nõustamise ja hüpnoosi vallas, mis tagab kõrge tulemuslikkuse tema klientide seas. 

Seminari korraldavad MTÜ Kuula Leinajat ja Transpersonaalse psühholoogia & hüpnoteraapia erakool TEADLIK MINA.


SURM, KUI LIITLANE
Asukoht: Ahtri 8, VII korrus, Tallinn
25-27.03.2022

Kella-ajad: 
25.03 kell 14.00-20.00
26.03 kell 10.00-18.00
27.03 kell 09.00-17.00

Tasu: 

Tasu: 190 eur, millest 40 eurot on tagastamatu broneerimistasu.
Tasu sisaldab: seminaril osalemist ja kohvipause.

Tühistamise korral kuni 2 nädalat ennem seminari algust, tagastatakse tasutud summa, millest on maha arvestatud tagastamatu ettemaks.

Tühistades vähem, kui 2 nädalat ennem seminari algust, osalustasu ei tagastata. Va siis, kui osaluse tühistaja leiab uue osaleja (uue osaleja tasumine kinnitab tagasimakse).Tasu sisaldab: seminaril osalemist ja kohvipause.

Vajadusel on tõlge.

Registreeru seminarile "Surm, kui liitlane"
Ettevõtte andmed

You Might Also Like

en_USEnglish