Inglise keel

Tihtipeale on inimesel olemas vajalikud oskused selleks, et suhelda inglise keeles – nii sõnavara kui ka grammatika osas, kuid suhtlema hakates ei tule sõnad välja ja võib ka tekkida nö blackout, kus enam ei mäleta ka seda, millest jutt oli. Võivad aktiveeruda erinevad toimetulekumehhanismid – tardumine – inimene ei suuda midagi teha, põgenemine – inimene eraldub või hoidub situatsioonist, kus ta on sunnitud rääkima inglise keeles või võitlemine – inimene võib muutuda ründavaks või eemaletõukavaks ebamugavuse tulemusel.

Taolised reaktsioonid annavad märku blokeeringutest, mis on alateadlikud ja mis takistavad nii inglise keeles kõnelemist kui ka tegelikult mõjutavad igapäevaseid tegevusi, mis tihtipeale võivad jääda varjatuks.

Lähenedes mõistusele läbi alateadvuse, on võimalik blokeeringud kaardistada ning vabastada. Inglise keele kõnekeel toob suurepäraselt ja väga kiiresti esile murekoha algpõhjuse, millele keskenduda.

Inglise kõnekeele blokeeringute avamine on kombinatsioon keeleõppest ja terapeutilistest meetoditest, kus keeleõpetaja kogemusega terapeut Meeli Laane toetab läbi erinevate praktikate kõnekeele blokeeringute avamist.

Protsess mõjub vabastavalt lisaks kõnekeelele ka inimese muudele eluvaldkondadele, mida tavapäraselt blokeering puudutab.

Kohtumiste kestvus on individuaalne. Võib piisata 1h kohtumisest, et blokeering avada ja võib minna pikemalt. Tegemist on terapeutilise protsessiga.

INGLISE KÕNEKEELE BLOKEERINGUTE AVAMINE on kui maagiline rännak sisemiste blokeeringute avamise juurde, kuhu ka teraapias nii kiiresti ei jõua. Esile tuleb ehe MINA ja kõik, mis seda ehedust takistab.

Inglise suhtluskeele avamine toimub pehmelt, mida toetavad minu oskused ja kogemused inglise keele õpetajana ja psühhoterapeudina. Blokeeringuteni jõuame väga kiiresti – emotsionaalselt turvalises keskkonnas avaldub sisemus kergusega ja toetatult.

Kui inimesel on ühendus iseendaga ja inglise keeles kõnelemine tuleb südamest, läbi iseenda, mitte läbi päheõpitu ja etteöeldud lausete, tuleb suhtluskeel kergusega.

Keeleõpe ja eneseareng

Inglise suhtluskeele avanemine
Keeleõpe ja eneseareng

Eesmärk: loomuliku ja blokeeringutevaba inglise suhtluskeele omandamise toetamine.

Õppesisu: suhtluskeele blokeeringute kaardistamine ning vabastamine läbi vestluse ning terapeutiliste tehnikate.

Õpiväljund: inimene suhtleb kergusega inglise keeles, emotsionaalsete blokeeringute vabalt.

Sihtgrupp: inimene, kes on omandanud inglise keele grammatika ja sõnavara, kuid ei julge/saa suhelda inglise keeles. Nt tekib tardumine, põgenemine vm kaitsereaktsioon.

Õppemaht: individuaalne, alates 60 minutist kuniks keeleblokeeringud on vabastatud.

Õppekeskkond: Zoomi veebikeskkonnas või Tallinnas, vastavalt ettevalmistatud teraapiaruumis.

Meetodid: transpersonaalse psühhoteraapia ja hüpnoteraapia meetodid, sisemise lapse meetod jm vastavalt vajadusele.

Tasu ja teenuse tellimine

Tasu: 180 eur/h
Soodustus: alaealistele, 50%

Paketihind kujundatakse koos nõustajaga.

Tasuta 15-minutiliseks konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks ja/või täiendavate küsimuste korral kirjuta: info@meelilaane.ee


Blokeeringute avamise juhendaja

Meeli Laane

Meeli Laane

Meeli on akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut, kes õppis inglise keele õpetajaks Noored Kooli programmi kaudu. Meeli õpetas inglise keelt Viimsi Keskkoolis ja on eraõpetajana töötanud aastate vältel. Meeli kombineerib õpetaja-alased teadmised transpersonaalse psühhoteraapia meetoditega, rakendades kohtumisel peamiselt alateadvusega töötamise metoodikaid ning sisemise lapse tööd mh. Meeliga lähed sisemisele rännakule, kus inglise suhtluskeele blokeeringud avanevad justkui iseenesest ja lisaks suhtluskeele avanemisele on mõju oluliselt laialdasem inimese igapäevasele elule.


Tagasiside


Tiina Tohver

Clear Beliefs Coach

Kui sa oled inglise keelt ôppinud, aga ei suuda seda rääkida, siis ilmselt on sinu sees sisemised blokeeringud, mis sind tagasi hoiavad” … see lause ja Meeli nimi käisid minuga palju-palju aastaid kaasas.   olin selle kuskilt netist enda meelde ankurdanud.
Aga kuna keelt otseselt vaja ei olnud, siis ma sain ju hakkama. Viimasel paaril aastal on aga inglise keelt pisut rohkem hakanud vaja minema ja nii ma Meeliga ühendust võtsin. 
Oi see esimene kohtumine oli võimas ja väga naljakas, siiamaani Meeliga meenutame ja naerame selle hetke toredust.   
Aga mis siis sai? Blokid olid tugevad, aga oma ala ekspert muukis mu kohe meie esimesel keelealasel kohtumisel juba suuresti lahti ja minu jaoks oli see tõsiasi, et kui ma püüdlikult peast proovisin rààkida ehk siis ratsionaalse meelega, siis ei tulnudki midagi vàlja, aga kui lasin nö voolama ja rààkisin südamega, siis tuli täitsa soravalt. Lisaks sellele, et sain keele voolama ja aru, millist nurka veel päriselt vaja lihvida sain vabaks ka enda sees teised blokeeeingud, mis olid seotud eneseusu ja enesekindlusega. Sain aru, et teise keeleruumi minemine ei lasknud mingit sorti maske ja kaitseid kaasa võtta ja nii saime palju kiiremini olulistele kohtadele ligi.
Olen väga, väga tänulik Meelile! Ja soovitan teda täielikult! Usalda ja mine kogema!


Kelli Muuga

Terapeut

Ma käisin Meeli juures vabastamas inglise keele blokeeringuid. See kogemus oli minu jaoks suurepärane. Ma mäletan, et ühel hetkel avastasin, et ma ei suuda enam inglise keeles suhelda ja mul on blokeeringud. Hiljuti avastasin enda jaoks seda, et mulle meeldib inglise keel, sest see on ilus keel ja mulle meeldib rääkida võõrkeeles. Ma olen elus reisinud ja mul ei ole kunagi probleeme olnud suhelda. Mingi hetk muutus minus midagi nii, et ma ei saanud ise arugi ja see pani mind Meelile kirjutama, kes aitas mul vabastada blokeeringud. Täna ma julgen jälle suhelda inglise keeles ja olen saanud enda blokeeringutest lahti. See kergus, mis minus nüüd on, see on imeline. Aitäh, Meeli

You Might Also Like

en_USEnglish