Inglise kõnekeele blokeeringutest vabanemine

on kui maagiline rännak sisemiste blokeeringute avamise juurde, kuhu ka teraapias nii kiiresti ei jõua. Esile tuleb ehe MINA ja kõik, mis seda ehedust takistab.

Inglise suhtluskeele avanemine toimub pehmelt, mida toetavad minu oskused ja kogemused inglise keele õpetajana ja psühhoterapeudina. Blokeeringuteni jõuame väga kiiresti – emotsionaalselt turvalises keskkonnas avaldub sisemus kergusega ja toetatult.

Kui inimesel on ühendus iseendaga ja inglise keeles kõnelemine tuleb südamest, läbi iseenda, mitte läbi päheõpitu ja etteöeldud lausete, tuleb suhtluskeel kergusega.

Inglise suhtluskeele avanemine
Keeleõpe ja eneseareng

Eesmärk: loomuliku ja blokeeringutevaba inglise suhtluskeele omandamise toetamine.

Õppesisu: suhtluskeele blokeeringute kaardistamine ning vabastamine läbi vestluse ning terapeutiliste tehnikate.

Õpiväljund: inimene suhtleb kergusega inglise keeles, emotsionaalsete blokeeringute vabalt.

Sihtgrupp: inimene, kes on omandanud inglise keele grammatika ja sõnavara, kuid ei julge/saa suhelda inglise keeles. Nt tekib tardumine, põgenemine vm kaitsereaktsioon.

Õppemaht: individuaalne, alates 45 minutist kuniks keeleblokeeringud on vabastatud.

Õppekeskkond: Zoomi veebikeskkonnas või Tallinnas, teraapiaruumis.

Meetodid: transpersonaalse psühhoteraapia ja hüpnoteraapia meetodid, sisemise lapse meetod jm vastavalt vajadusele.

Tasu arvestus toimub veerandtunni kaupa, vastavalt kohtumise pikkusele.
23 eur/15 min

Registreerumine


Terapeut ja õpetaja Meeli Laane

on akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut, kes õppis inglise keele õpetajaks Noored Kooli programmi kaudu. Meeli õpetas inglise keelt Viimsi Keskkoolis ja on eraõpetajana töötanud aastate vältel. Meeli kombineerib õpetaja-alased teadmised transpersonaalse psühhoteraapia meetoditega, rakendades kohtumisel peamiselt alateadvusega töötamise metoodikaid ning sisemise lapse tööd mh. Meeliga lähed sisemisele rännakule, kus inglise suhtluskeele blokeeringud avanevad justkui iseenesest ja lisaks suhtluskeele avanemisele on mõju oluliselt laialdasem inimese igapäevasele elule.


Tagasiside

Kelli Muuga

Ma käisin Meeli juures vabastamas inglise keele blokeeringuid. See kogemus oli minu jaoks suurepärane. Ma mäletan, et ühel hetkel avastasin, et ma ei suuda enam inglise keeles suhelda ja mul on blokeeringud. Hiljuti avastasin enda jaoks seda, et mulle meeldib inglise keel, sest see on ilus keel ja mulle meeldib rääkida võõrkeeles. Ma olen elus reisinud ja mul ei ole kunagi probleeme olnud suhelda. Mingi hetk muutus minus midagi nii, et ma ei saanud ise arugi ja see pani mind Meelile kirjutama, kes aitas mul vabastada blokeeringud. Täna ma julgen jälle suhelda inglise keeles ja olen saanud enda blokeeringutest lahti. See kergus, mis minus nüüd on, see on imeline. Aitäh, Meeli !

You Might Also Like

en_USEnglish