Valides elu. Elavast surnust tagasi elule.

INTEGREERIDES ENDA KAOTATUD OSAD TERVIKLIKUKS MINAKS

Surm on teema, millega ühenduvad osad inimesed väga tugevalt, mõned usuvad, et surm on normaalne ja loomulik osa elutsüklist ja teised ignoreerivad surma reaalsust, uskudes alateadlikult, et surm ei puutu kunagi ei neid ega nende lähedasi. Kuniks on teisiti.

Kui süda tuksub oma tavapärases rütmis ja veri voolab veresoontes, ei mõtle me küsimusele: “Kas ma olen elus?” Kas sa päriselt elad või oled sa sisimas surnud?

“Mul on piisavalt aega, et seda teha!”. “Ma ei tee seda, mille järgi mu hing ihkab, see pole minu jaoks.” “Mina ei ole oluline, teiste vajadused ja soovid on olulised.”

Need laused ja paljud teisedki, mida sa endale igapäevaselt korrutad, veendes end, et sa ei ole väärt oma elu elama ja sa pead elame teiste elusid ning teistele.

Lapsepõlvest on selgeks saanud, et mina ise olemine on ohtlik ja lubamatu. Võibolla karistati mina ise olemise eest või ignoreeriti või kiideti siis, kui tegid midagi, mida vanemad vajasid enda enesehinnangu turgutamiseks ja heakskiidu saamiseks.

3-päevasel seminaril “Valides elu” keskendume enda kaotatud osadele, mis me oleme matnud enda sisse selleks, et ellu jääda oma keskkonnas ja tunda end turvaliselt. Lapsena ei ole meil muud võimalust kui leida viis ellujäämiseks ja kohanemiseks. Lapsena omandatud toimetulekuviisid toome me endaga kaasa täiskasvanuikka, unustades, et nüüd me ei pea ennast enam sellisel viisil kaitsma ega ka kohanema ja me saame ise valida ning luua ennast toetava keskkonna. Sul on võimalus elada iseenda elu.

Läbi transpersonaalsete lähenemisviiside, osade teraapia meetodi ja konstellatsiooni mh avastavad osalejad enda kadunud osasid ja taaselustavad neid, integreerides need sisemiseks terviklikuks minaks.

Seminari läbiviijad

Dr Jure Biechonski ja leinanõustaja Meeli Laane

Professor Jure Biechonski

nõustamispsühholoog, doktorant Canterbury Christ University, SACH International asutaja ja direktor, TEADLIK MINA kooli asutaja, Transpersonaalse Hüpno-Analüüsi asutaja ja looja.
Jure omab akadeemilist kraadi ajaloos, filosoofias, hariduses, Prantsuse kirjanduses ja psühholoogias. 
Jure viib läbi loenguid Sichuan University Chengdu, Hiinas, Tartu ülikoolis, Universidad Vasco De Qiroga, Morelia, Mehhikos. Ta on külalislektoriks erinevates meditsiinikolledžites ja ärikolledžites üle maailma.
Praeguseni viib Jure läbi regulaarselt kursuseid 8s erinevas riigis ja loenguid enam kui 69 riigis üle maailma. 
Jure toob kursustele kogu oma 35a jooksul kogutud praktika psühhoterapeudina ja oma 9-aastased õpingud hüpnoteraapia ja NLP edasijõudnute tasemest. 
Endise õpetaja ja näitlejana on tal 8 aastat akadeemilist haridust, pluss 3 aastat koolitust Humanistlikus nõustamises ja 2 aastat Pereteraapias. Ta on õppinud Psühhodraamat Berliinis, Kunsti- ja tantsuteraapiat Itaalias. Peale rahvusvahelist kogemust üksikisikute ja ettevõtetega töötamisel, kolis Jure Ühendkuningriiki, et omandada kõrgemat akadeemilist kvalifikatsiooni. 
Psühhoterapeudina rakendab Jure hüpnoteraapiat, kui töövahendit, kiirendamaks terapeutilisi protsesse, saades ligipääsu alateadvusele. 
Jure on õppinud 3 aastat U.K. College of Hypnotherapy & Counselling ja on lõpetanud The Atkinson Ball College of Hypnotherapy & hypnohealing. Tema kvalifikatsioon ja laiaulatuslikud uuringud on andnud talle laiaualtuslikud tehnikad nõustamise ja hüpnoosi vallas, mis tagab kõrge tulemuslikkuse tema klientide seas. 

Meeli Laane
on rahvusvaheliselt akredieeritud transpersonaalne psühhoterapeut, kes on spetsialiseerunud leinanõustamisele. Meeli on end harinud lisaks Eestis olevatele täiendõppe kursustele, Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides. Lisaks kognitiivsetele lähenemisviisidele ning teaduspõhistele uurimustöödele ja teooriatele leinas, on Meeli õppinud põlisrahvaste teadmisi Ecuadoris, Tsachila hõimu liikmelt Don Manuel Calazaconilt.

Meeli koolitab Eestis terapeute ja erialaspetsialiste leinast ning samuti tõstab avalikkuse teadlikkust leinast. Töötubasid ja esitlusi leinast on Meeli läbi viinud Euroopas ja Armeenias. 2022a avas Meeli esimese virtuaalse leinakooli ja valmistab ette leinanõustamise ja leinateadlikkuse alast täiendõpet spetsialistidele ja terapeutidele.

Seminar toimub eesti keeles (Meeli Laane) ja inglise keeles (Jure Biechonski) tõlkega eesti keelde.

Seminari korraldavad MTÜ Kuula Leinajat ja Transpersonaalse psühholoogia & hüpnoteraapia erakool TEADLIK MINA.


VALIDES ELU

Asukoht: Teadlik Mina erakool, Ahtri 8, VII korrus

Aeg: 25-27.11.2022

25.11 kell 14.00-20.00
26.11 kell 10.00-18.00
27.11 kell 09.00-17.00

Tasu: 190 eur, millest 40 eurot on tagastamatu broneerimistasu.
Tasu sisaldab: seminaril osalemist ja kohvipause.

Tühistamise korral kuni 2 nädalat ennem seminari algust, tagastatakse tasutud summa, millest on maha arvestatud tagastamatu ettemaks.
Tühistades vähem, kui 2 nädalat ennem seminari algust, osalustasu ei tagastata. Va siis, kui osaluse tühistaja leiab uue osaleja (uue osaleja tasumine kinnitab tagasimakse).

Registreerumine

Valides elu

You Might Also Like

Leave a Reply

en_USEnglish